“Nie patrz w dół” – konkurs dla producentów muzycznych

Tworzysz muzykę? Jeśli tak, to weź udział w konkursie zorganizowanym przez Unicut – nowohucką markę odzieżową. Do wygrania atrakcyjne nagrody i możliwość zyskania nowych znajomości. Dowiedz się więcej i sprawdź swoje skille z innymi producentami.

Konkurs dla producentów, wokalistów i instrumentalistów

Wystartował konkursu “Nie patrz w dół” – pierwszy z trzech etapów skierowany jest do producentów muzycznych. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu minimum 30-sekundowej kompozycji/beatu. Wszystkie zgłoszenia zgodne z regulaminem są brane pod uwagę.

Głównym wyznacznikiem jest wartość artystyczna, oryginalność oraz odniesienie się do hasła “nie patrz w dół”. Zgłoszenia oceniane będą przez 3-osobowe jury (którego skład ogłoszony zostanie niebawem na fanpage’u i blogu firmy Unicut).

Swoje produkcje można przesyłać na adres mailowy: kontakt@madeinnh.pl. Wynik konkursu zostanie ogłoszony w pierwszej połowie kwietnia, kiedy też wystartuje drugi etap – tym razem adresowany do wokalistów/MC’s. Ostatni etap skierowany będzie do instrumentalistów.

Unicut - konkurs dla producentów

Nagroda główna to 500 zł w asortymencie Unicut. Osoby wyróżnione otrzymają po wybranym przez siebie t-shirt’cie, a producent, którego podkład spodoba się najbardziej w mediach społecznościowych – otrzyma bon o wartości 200 zł do wydania w sklepie stacjonarnym/online organizatora. Dodatkowo, zwycięzca pierwszego etapu konkursu (adresowanego do producentów muzycznych) przez 3 miesiące promowany będzie na stronie głównej naszej platformy – zupełnie za darmo.

“Chcemy, by ten konkurs pozwolił stworzyć nieznajomym sobie artystom wspólnie coś oryginalnego i ambitnego. Będzie ekstra, jeżeli uda nam się stworzyć swego rodzaju hymn, nawołujący do ciągłego podążania własną ścieżką” – deklarują organizatorzy.

Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin znajdziecie tutaj.

Jako patron medialny konkursu oferujemy dla zwycięzcy etapu producenckiego dodatkową nagrodę w postaci darmowej promocji na naszej stronie głównej na BeatHaze.com

Jeżeli jesteś producentem zarejestruj się na stronie BeatHaze.com – wystawiaj swoje produkcje na sprzedaż!

Komentarze

Czytaj więcej