Audio Video Show 2018 – wystawa nie tylko dla audiofila

Za niecały miesiąc rusza kolejna edycja corocznej, największej w Polsce wystawy sprzętu audio-video i kina domowego – Audio Video Show. Na wystawie ma być obecnych ok. 150 wystawców. W tym roku organizatorzy pobili kolejny rekord związany z wynajętą do tego celu powierzchnią – łącznie ponad 170 sal wystawowych! Wygląda na to, że szykuje się sporo atrakcji dla odwiedzających.

Audio Video Show dla fanów muzyki

Edycja tegoroczna to już dwudziesta druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Najważniejszą ideą towarzyszącą Audio Video Show od zawsze było umożliwienie zwiedzającym bezpośredni kontakt  z prezentowanym sprzętem w celu sprawdzenia jego możliwości. Tak będzie i w tym roku.

Bardzo istotny jest też sposób organizacji samej wystawy. Jest ona organizowana nie na dużych i zatłoczonych powierzchniach lecz w podzielonych, specjalnie dostosowanych salach. Jak rok temu wystawa odbędzie się na PGE Narodowym w specjalnie na ten cel wynajętych lożach VIP. Dodatkowe powierzchnie będą dostępne dla zwiedzających również w ekskluzywnych hotelach warszawskich takich jak Golden Tulip czy Radisson Blu Sobieski.

Dla odwiedzających istotny jest fakt, że celem imprezy jest umożliwienie obiektywnego spojrzenia na udostępniony sprzęt, posłuchania jego możliwości i przetestowania go w praktyce. Warto pamiętać, że dostępny sprzęt zalicza się do bardzo różnych przedziałów cenowych. Jest to zdecydowanie niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z urządzeniami, które są najdroższe w swojej kategorii na świecie!

Co zobaczymy na Audio Video Show?

Na tego rocznej wystawie swoją obecność zapowiedzieli szeroko rozpoznawalni producenci sprzętu jak np. Sony, Phillips, LG czy Panasonic. Dodatkowo na wystawie będzie można podziwiać sprzęt takich ekskluzywnych marek jak Marantz, Bang & Olufsen, McIntosh czy Bowers & Wilkins. Dodatkowymi atrakcjami będzie możliwość obejrzenia największej w Polsce wystawy słuchawek.

Audio Video Show 2018

Warto odwiedzić na targach jedną z największych w Polsce wystaw słuchawek

W przypadku samego sprzętu organizatorzy na tą chwilę nie zdradzają konkretnych modeli czy też wyjątkowych okazów, które będą dostępne dla odwiedzających. Z pewnością jednak można liczyć na to, że pojawią się wyjątkowe egzemplarze pokroju najdroższego wzmacniacza na świecie wartego bagatela 7 mln złotych, który był udostępniony zwiedzającym w 2017 roku. Chodzi o „Pivetta Opera Only”. Innym przykładem niech będą najdroższe słuchawki swiata czyli „Sennheiser HE1” warte ok. 250 000 zł.

Pełną listę wystawców znajdziecie pod tym adresem.

Największa w Polsce strefa winylowa tylko na Audio Video Show 2018

Oczywiście organizatorzy nie zapominają o fanach czarnego wosku i w tym roku udostępniają dla zwiedzających największą w Polsce strefę płyt winylowych. Strefa winyli to setki tysięcy płyt, największe polskie i zagraniczne sklepy z niezwykle bogatą ofertą, zarówno dla poszukiwaczy nowości, jak i dla koneserów prawdziwych analogowych rarytasów. To okazja do spotkań z innymi kolekcjonerami i artystami, którzy podpisują swoje wydawnictwa.

Organizatorzy zapowiedzieli również obecność gościa specjalnego imprezy – Anny Marii Jopek. W trakcie dostępnych dla gości prelekcji, wykładów czy spotkań ze znanymi muzykami oraz dziennikarzami odbędzie się premierowy odsłuch winylowej wersji płyty „Ulotne” Anny Marii Jopek i Branforda Marsalisa.

audio video show

Na wystawie będzie dostępna największa w Polsce strefa płyt winylowych

Dodatkową atrakcją dla fanów analogowego brzmienia będzie sobotnie spotkanie z Piotrem Metzem. Zaprezentuje on dziewiątą płytę kultowego zespołu The Beatles, potocznie zwaną „Białym Albumem”. Wydawnictwo zostało tak nazywane ze względu na jednolity kolor okładki. „Biały Album” ujrzał światło dzienne niemal 50 lat temu i z tej okazji Piotr Metz, legendarny dziennikarz radiowej Trójki, opowie o jego wyjątkowej reedycji.

Wystawa otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:

Piątek, 16 listopada 2018, 12.00 – 20.00
Sobota 17 listopada 2018, 10.00 – 20.00
Niedziela 18 listopada 2018, 10.00 – 18.00

Więcej informacji na stronie www.avshow.pl

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Komentarze

Czytaj więcej